• Понедельник 06.07.2020
  • Харьков +33°С
  • USD 27.17
  • EUR 30.51

Вчителька, що пише реп про біологію на Харківщині, отримала першу реп-відповідь від учениці (відео)

Культура    4615
Вчителька, що пише реп про біологію на Харківщині, отримала першу реп-відповідь від учениці (відео)

Реп-уроки біології. Таке ноу-хау запропонувала вчителька з села Яковлівка, що на Харківщіні. Про ці заняття тепер знають у всій країні.

Світлана Єченіна, кореспондентка

Зараза ми знаходимося у селі Яковлівка Лозівського району. Батьки місцевих учнів запевняють, що конспекти сховати подалі краще пропонує вчителька старших класів. Замість цього радить учням слухати реп і відкласти підручник. Виходить це в неї неабияк. Дивіться самі – виглядає це так. 

Ольга Халепа викладає у місцевому ліцеї для учнів з 5 по 9 класи. Реп-заняття вчителька стала записувати після початку карантину, коли діти перейшли на дистанційне навчання.

Ольга Халепа, вчителька

Те що я чую, що учні його слухають весь час на перервах , на вечорах шкільних . Звісно, і колись свого часу реп у 90-ті. Ми під нього росли, танцювали, співали. Чому обрала реп? Тому що там можна за допомогою начитки надати учням велику кількість інформації. В іншій пісні там де куплет приспів цього зробити не можна.

На створення тексту у Ольги йде десь дві години. Жінка поетеса і пише вірші з дванадцяти років. Зізнається: з римою проблем немає, більшість часу витрачає на те, щоб максимально наповнити композицію змістом.

Зйомки проходять у полі за селом. У ролі оператора виступає дочка Софія.

Софія Халепа, донька Ольги

Ми виходимо на природу, кудись за село і знімаємо відео. Я її знімаю.

Після зйомок вчителька начитує текст, який потім поєднує з музикою.

Ольга записала вже сім таких уроків і нещодавно отримала першу відповідь у такому ж стилі. Учениця 8-го класу Дарія прочитала реп про дистанційну освіту.

Дарія, школярка

Ольга Володимирівна чепчик нам читає, а Юлія Олександрівна контрольні нам кидає. Алло Володимирівно, добавте хоч прислів, киньте орфографію у цей смішний приспів.

Вже скоро у Ольги Халепи має з’явитися новий трек про біологію людини для восьмого класу. Його вона планує записувати вже на новий мікрофон, який вчительці надіслати прихильники з іншого куточку країни.

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.