• Среда 23.09.2020
  • Харьков +20.49°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

Галерея «Мистецтво Слобожанщини» представляє у травні дві онлайн-виставки

Анонсы    1774
Галерея «Мистецтво Слобожанщини» представляє у травні дві онлайн-виставки

До 16 травня триватиме онлайн-виставка абстрактного живопису, а до 1 червня можна побачити колективну виставку студентів та викладачів Харківського художнього училища.

Шанувальники мистецтва, які знаходяться на самоізоляції, можуть не виходячи з дому подивитись дві онлайн-виставки, які показує галерея «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного центру культури й мистецтва.

З 1 по 16 травня триває онлайн-виставка абстрактного живопису Олени Голембовської. Художниця демонструє серію абстрактних робіт, створених у змішаній техніці. В картинах, на думку авторки, показано нерозривний зв’язок між мікрокосмом людини та макрокосмом Всесвіту. Ця онлайн-виставка має ще один віртуальний вимір – до кожної роботи Олена Голембовська створила доповнену реальність, яку можна побачити за допомогою спеціального додатку. Виставку можна переглянути тут.

З 5 травня по 1 червня триває колективна виставка студентів та викладачів Харківського художнього училища «Дарую майстерність». На виставці, яка є ювілейною, представлено широкий спектр живописних та графічних робіт. Роботи можна переглянути тут.

Нагадаємо, що біля скверу “Стрілка” відкрилася традиційна виставка квітів.

Автор: Ігор Нещерет
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.