• Среда 12.08.2020
  • Харьков +16.34°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

Харківська дизайнерка створює квіткові інсталяції (відео)

Общество    693
Харківська дизайнерка створює квіткові інсталяції (відео)

У Харкові встановили нові зелені скульптури. Арт-об’єкти з’явились біля Дзеркального Струменя, у сквері Стрілка та на дитячих майданчиках.

Олеся Гуцель – дизайнерка. Вона є автором харківських клумб та арт-інсталяцій. Фігурних композицій цьогоріч встановили 8. Однак жінка запевняє, з часом їх кількість збільшиться.

Олеся Гуцель, ландшафтна дизайнерка СКП “Харківзеленбуд”

Идеи рождаются произвольно в зависимости от того, где это будет находиться, а цветы если она будет стоять полностью зеленая это тоже будет не интересно. Мы сделали много вариантов для того чтобы в городе их расставлять и ищем места, где мы их можем поставить. Смотря какой это объект. Дворец бракосочетания там символика – “Букет” и “Платье”.

У цьому році металеві конструкції зі штучним самшитом вирішили ще й пофарбувати. Так з’явились різнобарвний “Диван” і “Ведмідь”.

Також зазначає дизайнерка, обов’язково обмірковується і квіткове наповнення арт-об’єктів.

Олена Верекомська, кореспондентка

Ось такі фігури встановили біля Дзеркального Струменя. Пара гуляє зі своєю собакою. На голові у дами петунії, а подол прикрашений верберою.

Сергій і Надія святкують 30-річчя подружнього життя. Жінка розповідає: взяли з чоловіком вихідний на роботі, щоб провести час разом та пофотографуватися на пам’ять.

Надія, харків’янка

Это дает позитив. И для людей, тем более в теперешнее время неспокойное. Это очень окрыляет. Это нужно, нужно и побольше.Главное чтобы в чистоте это держали.

 

Олександра, харків’янка

Клумб больше, а не пластиковых скульптур. Это более экологично.

 

Надія, харків’янка

Интересное. Что-то другое. И главное без излишества. Если это будет единожды. Когда ты и идешь и удивляешься. Если они будут на каждом шагу я считаю, это бессмысленным.

Минулоріч місто прикрашали двометрова чорнильниця з пером, арт-інсталяція “Поцілунок” та велетенський ведмідь. Однак цього разу вони встановлені в інших місцях.

Олена Верекомська, кореспондентка

За будівлею університету Каразіна знаходиться ще один арт-об’єкт. Це рука, яка тримає дерево.

Наразі комунальники висаджують квіти у парку Шевченка. Тут вже з’явилась велика клумба у вигляді серця та кипить робота над іншими.

Ганна, співробітниця СКП “Харківзеленбуд”

Тут будет цветок и будем укладывать камни. Стараемся, чтобы по-быстрому. Как получается.

За даними міськради, у Харкові в цьому році висадили більше тисячі дерев і мільйон квітів.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.