• Понедельник 17.05.2021
  • Харьков +27°С
  • USD 27.61
  • EUR 33.48

“Карантинопис або мистецтво в масці” – у Харкові відкрили потрійну виставку (фото)

Культура    1052
“Карантинопис або мистецтво в масці” – у Харкові відкрили потрійну виставку (фото)

У Першому Національному Хабі відкрили експозицію трьох молодих художниць із Харкова.

На виставці презентували роботи живопису Ніколь Вишневецької, графіки – Дар’ї Нагаєць та скульптури – Ольги Лапкіної. Загалом митці презентували 50 робіт. Про це кореспонденту МГ “Об’єктив” повідомила художниця Дар’я Нагаєць.

Авторки познайомилися до карантину, але створювали роботи окремо. Творчий процес злився в один енергетичний потік, запевняють митці. Ніколь Вишневецька написала картини до карантину, не підозрюючи про те, що тема буде актуальною. Дар’я Нагаєць малювала графіку вперше протягом першого місяця жорстких обмежень. А Ольга Лапкіна продовжувала створювати вітражі за день до відкриття виставки.

“Не викликає сумнівів, що ситуація, в якій опинилось людство у зв’язку із пандемією коронавірусу вплинула на світогляд художниць. Кожна із авторів, опинившись на самоті, мала змогу зануритись у внутрішній світ та творити далі, долаючи заборони карантину. Спочатку тематика творів є схожою – маска сумніву, сперечань та тривоги. Але як після сильної зливи з’являється веселка, так і надалі у творчості просліджується промінь надії на краще: розпускаються дивовижні квіти, тварини тягнуться одне до одного та різнокольорові вітражі наповнюються світлом”, – коментує експозицію одна із авторок Дар’я Нагаєць.

Виставка триватиме до 24 липня з 10:00 до 20:00 без вихідних. Вхід вільний за умови дотримання соціальної дистанції, використання захисних масок та перебування в приміщенні не більше ніж 10 людей.

Хочеш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.