• Понедельник 25.01.2021
  • Харьков +3.43°С
  • USD 28.16
  • EUR 34.25

“За живу школу!” – у Харкові відбувся мітинг проти дистанційної освіти (відео)

Общество    1017
“За живу школу!” – у Харкові відбувся мітинг проти дистанційної освіти (відео)

Біля облдержадміністрації більше сотні людей забралися на пікет. Виступають проти дистанційної освіти в школах.

Наталія Мошенська – заступниця директора з виховної роботи Харківського училища фізкультури. На мітинг прийшла зі своєю 6-річною донькою Євою. Розповідає: цього року дитина піде в перший клас. Формат дистанційної освіти жінка вважає неефективним та неякісним.

Наталія Мошенська, заступниця директора з виховної роботи Харківського училища фізичної культури

Ми наразі залишилися без випускного в дитячому садочку. Людина, яка має фахову психологічну, педагогічну освіту, вона розуміє, що такі моменти, як “живе” навчання, випускні, розважальні заходи. Вони мають також розвиваючи, навчальне та освітнє значення. Я хочу, щоб моя дитина соціалізувалася.

На мітингу – батьки з дітьми й вчителі з плакатами та книгами. Пікетувальники скаржаться, що організувати якісне навчання вдома неможливо. Також вони занепокоєні тим, що не усі родини мають комп’ютери, веб-камери та швидкісний інтернет.

Оксана Давидова, мати школяра 

Домашнее задание по трудам было у мальчиков вырезать подсвечник. Конечно, у каждого же мальчика есть дома столярный станок и лобзик. На физкультуру мальчик побили сфотографируйте, сколько раз вы сделали. дурнее больше ничего не придумали?

Євгенія перейшла 8 класу. Розповідає: було складно навчатися дистанційно. Школярка зізнається, що дуже скучила за друзями та вчителями.

Євгенія, школярка

Мне очень было сложно заканчивать 7 класс. Весной были контрольные годовые, а мы делали их как попало.

Одинадцятикласниця Катерина Гриценко зазначає: з початку карантину не одразу пристосувалася до нового формату. Але дівчина впевнена, що саме такі обставини прискорили розвиток та діджиталізацію української освіти.

Катерина Гриценко, школярка

Сейчас есть реальная возможность разработать программу, которая будет помогать детям, которые не имеют возможности учиться в школе, учиться на дому. Чтобы это все было доступно, хорошо сделано и качественно.

Катерина вважає: перевага дистанційного навчання в тому, що з’являється більше вільного часу, який можна використовувати ефективніше та підтягнути знання.

Катерина Гриценко, школярка

Это была хорошая командная работа. Некоторые учителя проводили конференции в Zoom. Формат конференций практически тоже самое, что и в классе. Для изучение математики, физики, точных наук, когда сложно смотреть видеоуроки или конспекты читать. Видеоконференции – хороший и удобный формат.

Петиція на сайті президента України про заборону дистанційної освіти у всіх навчальних закладах набрала 25 тисяч необхідних голосів.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.