• Вторник 22.09.2020
  • Харьков +17.89°С
  • USD 28.2
  • EUR 33.2

З потерпілого перетворився на єдиного обвинуваченого: нові подробиці справи про зіткнення позашляховика га ГАЗелі (відео)

Общество    1900
З потерпілого перетворився на єдиного обвинуваченого: нові подробиці справи про зіткнення позашляховика га ГАЗелі (відео)

Власник ГАЗелі, яка перетворилася на металобрухт після того, як у неї врізався BMW Х5, відмовився від примирення.

До зали суду родина Свиридових прийшла майже в повному складі. Потерпіла теж з’явилася, хоча кульгає.

Анастасія, потерпіла

Были переломаны две ноги. Открытые переломы, осколчатые, открытые, на второй шесть открытых – Довго лікувалися? – – Я до сих пор лечусь. В больнице я пролежала 1,5 месяца, потом дома. На ноги я встала в феврале-месяце.

Жінка каже про наслідки аварії, яка сталась у вересні минулого року на вулиці Гвардійців-Ширнонинців, коли вона їхала на пасажирському сидінні BMW X5, яким кермував Олег Бондар. Чоловік був напідпитку, рухався зі швидкістю вдвічі більше дозволеної та протаранив припарковану на узбіччі ГАЗель.

Але сьогодні в якості обвинуваченого перед судом постає тільки Артур Свиридов – власник потрощеного “бусика”, купленого у кредит, та батько п’ятьох дітей. Водій BMW фігурує у справі виключно як свідок, тож у залі суду його немає.

Дмитро Чубенко, речник прокурора Харківської області

Обвинувальний акт щодо водія BMW та власника ГАЗелі було скеровано до суду. Після чого в судовому засіданні потерпіла заявила про те, що вона не має претензій щодо жодного з обвинувачених осіб.

 

Анастасія, потерпіла

Я от Свиридовых вообще ни копейки не попрошу и не считаю это нужным. А водій BMW теж не винен. – Він все мені відшкодував.

Олег Бондар з цим погодився, а от Артур Свиридов – ні, бо, каже, має претензії до водія BMW і не розуміє, чому взагалі вимушений захищатися у суді.

Світлана Свиридова, дружина Артура

Водитель BMW полностью безнаказанно вышел из ситуации, и дальнейшее разбирательство судебное идет с водителем ГАЗели, который не находился даже на момент ДТП в автомобиле.

А от позиція прокуратури непохитна: Свиридов припаркувався не за правилами, тож має відповісти перед законом.

Дмитро Чубенко, речник прокурора Харківської області

Власник ГАЗелі у цьому кримінальному провадженні має статус підозрюваного, оскільки згідно висновків експертизи було вказано експертом, що зупинка ГАЗелі відбулася в неосвітленому місці без увімкнення відповідних світлових приладів.

Адвокат Свиридова на це каже: якби на експертизи запрошували його підзахисного, то, можливо, і висновки були б іншими.

Єльмір Мамедов, адвокат Артура Свиридова

Правильнее было бы написать, что у края проезжей части, возле бордюрного камня был припаркован. Не просто брошен, а припаркован автомобиль. При этом необходимо было бы, конечно, указать, что это четырехполосная дорога, об этом вообще ничего не указано.

Наразі Свиридови здали потрощений “бусик” на металобрухт та будуть вимагати від суду виправдального вироку. Потерпіла продовжує лікування.

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.