• Понедельник 18.01.2021
  • Харьков -12.11°С
  • USD 28.05
  • EUR 34.01

Пішов купатися без дорослих і потонув: у Безлюдівці загинула дитина (відео)

Происшествия    1350
Пішов купатися без дорослих і потонув: у Безлюдівці загинула дитина (відео)

На одному із пляжів на кар’єрі в селищі Безлюдівка. 9 серпня тут потонула дитина.

Трагедія сталась ось на цьому місці. 10-річний хлопчик перебував тут без батьків чи знайомих. Він купався поруч із приватним пляжем, аж раптом почав тонути. Із води його витягнули випадкові відпочивальники, які викликали “швидку”. У “кареті” медиків він і помер, повідомили у ДСНС із посиланням на інформацію поліції.

Поліціянти встановили, що хлопчик мешкав у Безлюдівці. Чому дитина була без нагляду, правоохоронці з’ясовуватимуть. На пляжі, де стався трагічний випадок, як і поблизу – рятувальних постів і медичних пунктів немає. Але місцеві на це не нарікають.

Ірина, відпочивальниця

Ми відпочиваємо завжди тут, нам подобається тут. І дитина під наглядом. Так що безпечно. 

 

Світлана, відпочивальниця

Есть тут пляжи вообще для детей. Они там долго мелко. А тут глубоченько, но мы если с детьми приезжаем – мы за детьми следим.

Загибель хлопчика стала четвертою смертю на воді серед неповнолітніх з початку року, повідомили в обласному управлінні ДСНС. Минулоріч за аналогічний період загинули три дитини. З початку цього літа також було більше знайдених у воді тіл.

Євгеній Василенко, начальник сектора роботи зі ЗМІ ГУ ДСНС у Харківській області

У поточному році на водоймищах Харківської області було знайдено 42 чоловіка загиблих. З них 10 осіб – це встановлено, що це було утоплення. І по 32 випадкам ведеться слідство. З 10 чоловік – 4 дітей. У минулому році за купальний сезон загинуло 11 чоловік.

Тож надзвичайники закликають відпочивальників не залишати дітей без нагляду і купатися тільки на обладнаних пляжах. У Харкові рятувальні пости працюють в Олексіївському лугопарку, в Удянському та Журавлівському гідропарках, на Основ’янській і Петренківській водоймах. На низці пляжів Безлюдівки, які підпорядковуються Жовтневому лісгоспу, рятувальних постів немає. Як і на території, яка належить селищній раді. А все через те, що місця для купання офіційно не зареєстровані, повідомили чиновники.

Автор: Артем Листопад 
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.