• Суббота 05.12.2020
  • Харьков -5°С
  • USD 28.3
  • EUR 34.4

У Харкові зіграють молоді композитори – переможці всеукраїнського конкурсу

Анонсы    980
У Харкові зіграють молоді композитори – переможці всеукраїнського конкурсу

26 серпня в органній залі Харківської обласної філармонії відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів імені Бориса Лятошинського.

Конкурс є частиною щорічного міжнародного фестивалю Kharkiv Music Fest. Організатори коментують, що метою є розвиток молодих українських композиторів та просування їхніх творів.

Цьогоріч конкурс присвячений пам’яті видатного українського композитора Бориса Лятошинського й був проведений до 125-річчя митця. Креативний куратор проєкту Іван Пахота зазначає, що їхньою метою також є популяризація творчості майстра.

«Українські молоді митці мають знати про цього композитора значно більше, аніж його фото на стінах музичних шкіл», – зазначив Іван Пахота.

Члени журі розглянули 55 робіт, які пройшли технічний відбір і відповідали всім конкурсним вимогам: 33 партитури у молодшій групі та 22 партитури у старшій. Наймолодшій учасниці – 10 років. Свої твори представили конкурсанти зі всієї України.

«Для нас дуже важливо, щоб молоді таланти, які прагнуть проявити себе за допомогою музичного мистецтва, отримали підтримку на самому початку творчого шляху. Оцінки міжнародного журі, грошові премії переможцям – все це повинно стимулювати учасників для подальшого зростання», – коментує президент фестивалю Kharkiv Music Fest Сергій Політучий.

Усі твори були написані в 2020 році спеціально для конкурсу імені Лятошинського та будуть виконані під час відкритого концерту Call for Genius, який стане частиною урочистого нагородження. Захід відбудеться 26 серпня в органній залі Харківської обласної філармонії. Початок о 17:00. Вхід вільний, але за попередньою реєстрацією.

Нагадаємо, що раніше у межах фестивалю Kharkiv Music Fest юні музиканти провели концерт у Саржиному Яру.

Хочеш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.