• Вторник 20.04.2021
  • Харьков +9.45°С
  • USD 28.01
  • EUR 33.71

Місць немає: у Харкові переповнені обласні лікарні, де лікують хворих на COVID (відео)

Общество    933
Місць немає: у Харкові переповнені обласні лікарні, де лікують хворих на COVID (відео)

Ситуація з коронавірусом напружена, повідомляють очільники Харківської інфекційної лікарні та диспансеру радіо захисту. 

Артем Листопад, кореспондент 

В області – антирекорд. За минулу добу від наслідків коронавірусу померли 8 осіб. Зараз ми знаходимося біля 25-ї міської лікарні Харкова, де лікують COVID-пацієнтів. Раніше медики саме цього медзакладу нарікали на жахливі умови праці. Сьогодні ми спробуємо з’ясувати, чи змінилася ситуація.

У департаменті охорони здоров’я Харківської міськради ситуацію не прокоментували. Натомість медики, яких вдалося зустріти біля входу до 25-ї міської лікарні, говорять наступне.

Ну, говорят, уже налаживается система. Вроде бы, нормально. 

 

 

Медсестры пришли, санитарки пришли. Приходят люди. – А хватает ли людям средств индивидуальной защиты? -Ну, пока что да. Каждое утро выдается нам и маска, и перчатки, и обмундирование.

Попри це, наше проінформоване джерело повідомляє, що ситуація не покращилася. А ось в обласній інфекційній лікарні вільних місць вже немає. Всі 315 ліжок зайняті. Тільки 28 вересня до клініки шпиталізували 76 хворих, повідомив директор медзакладу Павло Нартов.

Павло Нартов, директор Харківської обласної інфекційної лікарні 

У нас тяжелых больных много. И наша больница – это большая реанимация. У нас больше 140 больных, которые находятся на кислороде. У нас реанимация на 12 коек – у нас там все больные, заняты все места. У нас есть дополнительно еще кислородные аппараты, на которых находятся больные не в реанимации, а в обычных отделениях.

Повністю заповнений СОVID-пацієнтами і диспансер радіаційного захисту населення. Там залишилося лише три зарезервованих місця, які скоро будуть зайняті.

Ірина Пирогова, в. о. директора Харківського облдиспансеру радіаційного захисту

Вот уже под эти места скорая к нам готовит трех больных. И у нас уже больше не будет, на сегодняшний день, куда принимать больных. Реанимация занята, кислородные места заняты. В принципе, остальные тоже заняты.

Пирогова додала, що наразі у диспансері проводять додаткову кисневу трасу до нових ліжок, тому на 11 місцях тимчасово не можуть розмістити хворих.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.