• Суббота 05.12.2020
  • Харьков -5°С
  • USD 28.3
  • EUR 34.4

Харківський журналіст написав книгу про священика-революціонера – «духовного лідера» харківського Євромайдану

Общество    841
Харківський журналіст написав книгу про священика-революціонера – «духовного лідера» харківського Євромайдану

Заслужений журналіст України Володимир Чистилін видав книгу про учасника харківського Євромайдану, священика Віктора Маринчака.

Про це кореспонденту МГ «Об’єктив» повідомив автор книги Володимир Чистилін.

«Інколи покладене на папір слово стає дуже схожим на витримане вино. Воно очікує, виграє, настоюється роками, щоб набратися терпкості та міцності, а потім звеселити душу. Саме так народжувалася книга «Досвід навернення» про отця Віктора Маринчака», – розповів про свою роботу Чистилін.

Автор додає, що героя книги спостерігав у різних обставинах протягом майже чверті століття. На його думку, досвід священника буде цікавий навіть тим, хто його жодного разу не бачив. Але поштовхом для написання стали події Революції Гідності, у якій активно брали участь і Віктор Маринчак, і, власне, автор книги. А потім і початок військового конфлікту на Донбасі.

«Так народилося інтерв’ю довжиною в книгу, до якої було вирішено також додати кілька бесід», – підкреслив Володимир Чистилін.

Усього вийшло 1000 екземплярів книги. Частину із них автор передав до бібліотек та лікарень. Кошти за її продаж, як запевняє Чистилін, підуть на відновлення будівлі храму Іоана Богослова, у якому служить отець Віктор.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.