• Вторник 01.12.2020
  • Харьков -1.05°С
  • USD 28.5
  • EUR 34.15

Злякався ревнощів співмешканки: на ХТЗ чоловік жорстоко вбив багатодітну матір (відео)

Общество    515
Злякався ревнощів співмешканки: на ХТЗ чоловік жорстоко вбив багатодітну матір (відео)

У лісопосадці в районі ХТЗ серед білого дня чоловік жорстоко вбив багатодітну матір.

На труп жінки у лісопосадці натрапили випадкові перехожі. Її тіло було прикрите листям, а навколо розкидані особисті речі та документи. І вже за деякий час правоохоронці встановили особу вбитої. Нею виявилася 37-річна місцева мешканка. У жінки троє дітей, наймолодшому ще не виповнилося й року.

Денис Горшенін, заступник начальника Індустріального відділу поліції

Дві доби майже проводилися оперативно-розшукові заходи в ході яких цей чоловік був затриманий. Ним виявився чоловік раніше засуджений за скоєння особливо тяжкого злочину. Вона їхала із соціальної допомоги, зі служби і, вийшовши з метро, пішла додому. І в цей час вона з нашим злочинцем і познайомилася.

Під час знайомства 35-річний запросив жінку в гості. Олена без вагань погодилася.

Денис Горшенін, заступник начальника Індустріального відділу поліції

Як він поясняє, те, що він запросив її додому, де вони провели деякий час, після чого пішли з квартири і він якби забоявся того, що наша потерпіла може прийти до нього додому і розказати його співмешканці про цей факт.

Аби уникнути сварки зі співмешканкою, чоловік не вигадав нічого кращого як вбити Олену. Тож під приводом провести жінку додому злочинець заманив її до лісосмуги.

Денис Горшенін, заступник начальника Індустріального відділу поліції

Де він спочатку за допомогою мотузки питався її задушити, але вона оказала активний опір і за допомогою рук та ніг він спричинив тілесні ушкодження, які повлекли смерть потерпілої. Розтином було встановлено, що в неї причина смерті – крововилив, розрив печінки та множинні переломи ребер.

А після вбивства нападник ще й вкрав телефон Олени та одразу почав їм користуватися. На суді чоловік мотив вбивства пояснити не може, бо каже: того дня був добряче підігрітий алкоголем.

Георгій, підозрюваний у вбивстві жінки 

Я уже рассказал все следствию, с вами разговаривать не хочу. – Ви знали, що в неї троє дітей? – Нет, не знал.

Олександр Буняєв, адвокат підозрюваного

В ходе проведенного допроса на стадии досудебного расследования Матюшов дал показания о том, что он полностью признает свою вину и раскаивается в содеянном.

Виявилося, що підозрюваний – кримінальник зі стажем. На його рахунку грабежі, розбій та ще одне вбивство. За ґратами чоловік провів більше половини життя. Після останнього строку з в’язниці Георгій вийшов лише дев’ять місяців тому.

Дмитро Крачек, прокурор Харківської місцевої прокуратури №3 

Особа, підозрювана у вчиненні злочину, раніше неодноразово була засуджена, в тому числі за вчинення особливо тяжких та тяжких злочинів проти власності, а також проти життя особи.

Поки триватиме слідство, підозрюваний буде знаходитися в слідчому ізоляторі. За вбивство багатодітної матері йому загрожує довгий термін за ґратами або навіть довічне позбавлення волі.

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.