• Вторник 07.12.2021
  • Харьков +1.99°С
  • USD 27.3
  • EUR 30.83

У Харкові бригади медиків лікуватимуть вдома хворих на COVID (відео)

Общество   
У Харкові бригади медиків лікуватимуть вдома хворих на COVID (відео)

В обладміністрації повідомили: планують створити мобільні бригади медиків для лікування вдома хворих на коронавірус.

У Харківській області до людей на початковому етапі коронавірусної хвороби медики приїжджатимуть додому. Про це повідомив заступник голови ХОДА Тарас Пастух. За його словами, є намір змінити алгоритм лікування таких пацієнтів.

Тарас Пастух, заступник голови ХОДА

На сьогоднішній день лікарів, які можуть надавати допомогу в палатах інтенсивної терапії, лікарів інфекціоністів, лікарів терапевтів, їх насправді критично не вистачає. В чому передбачається цей алгоритм: створення певного мобільного парку обладнання, тих самих кисневих концентраторів, для того, щоб підтримати сімейну ланку медицини.

Тепер лікарі первинної ланки надаватимуть допомогу хворим безпосередньо вдома – будуть ставити крапельниці, або кисневі концентратори.

Тарас Пастух, заступник голови ХОДА

Таким чином, ми зможемо в більшій кількості надати допомогу в початковій стадії захворювання. Якщо людині на початковій стадії дати можливість подихати на кисневому концентраторі, він тоді має більші шанси не стати важким хворим, і не буде потребувати допомоги в палатах інтенсивної терапії.

В опорних лікарнях області, які приймають хворих на коронавірус зазначають: місць в медзакладах не вистачає. Іноді доводиться розміщувати пацієнтів у коридорах або ж зсувати ліжка.

Ірина Пирогова, в.о. директора Харківського облдиспансеру радіаційного захисту

Було на 110, ми додали 15. Вже впритул все поставили. Ось у нас 125, ми якби розширилися. У нас зараз 129 людей. І я не знаю де вони лежать. Ми розміщували в коридорі точно. В реанімації в нас 9 точок кисневих і 9 людей. Ще у відділеннях у нас є 4 апарати, ще 4 пацієнти реанімаційних знаходяться у відділенні.

Павло Нартов, директор Харківської обласної інфекційної лікарні

На ранок в нас 284 хворих знаходяться. В реанімації в нас 12 хворих на 12 ліжках. Взагалі лікарня наша була розрахована на 240 місць. Проте, ми розширилися десь тиждень тому на 290. Тобто в нас є 6 місць, але це безкисневих. У нас в коридорах були тільки в реанімації. Ставили 13 ліжко. 

У Харківській міській лікарні №18, яка відкрилася для прийому хворих на коронавірус 1 жовтня, усі передбачені 50 ліжок для хворих на коронавірус були зайняті в першу ж добу. Про це більше тижня тому повідомляв головний лікар медзакладу Борис Менкус. Наразі, він і сам захворів на коронавірус.

Борис Менкус, головний лікар Харківської міської багатопрофільної лікарні №18

Я в реанімації, в 13 лікарні. Якщо виживу, після одужання. Поки терпимо. Дякую за піклування, не можу казати. Важко.

У облдержадміністрації зазначають: Харківщина очікує 37 мільйонів гривень з держбюджету на закупівлю кисневих концентраторів. Також до переліку опорних лікарень, що прийматимуть хворих на коронавірус, додадуть ще 4.

Щоб дізнаватися про найважливіше, найактуальніше, найцікавіше у Харкові, Україні та світі:
приєднуйтеся до нас у соцмережах: Facebook  Instagram  Telegram  Viber
підписуйтеся на канал в Youtube
дивіться  Телеканал Simon

Автор: Вікторія Яковенко 

Вы читали новость: «У Харкові бригади медиків лікуватимуть вдома хворих на COVID (відео)»; из категории Общество на сайте харьковской телерадиокомпании «Simon»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Категории: Общество, Харьков; Теги: , , , ;
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в вашей стране и городе;
  • • Дата публикации материала: 16 октября 2020 в 16:56;
  • Корреспондент Вікторія Яковенко  в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "У Харкові бригади медиків лікуватимуть вдома хворих на COVID (відео)".

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.