• Понедельник 01.03.2021
  • Харьков +0.78°С
  • USD 27.95
  • EUR 33.84

На Харківщині за один день було висаджено майже 40 тис. дерев (фото, відео)

Общество    952
На Харківщині за один день було висаджено майже 40 тис. дерев (фото, відео)

Харківщина доєдналася до акції в рамках проєкту «Озеленення України». Ця акція є частиною глобальної ініціативи, що стосується висадки дерев та проходить у 100 країнах світу.

Про це повідомили у пресслужбі ХОДА.

До команди з Харківської області приєднався й голова ХОДА Олексій Кучер. Загалом на Харківщині у цей день висадили приблизно 40 тисяч дерев.

Олексій Кучер відвідав Жовтневий лісгосп Васищевського лісництва. Саме тут, на території біля 0,3 га, нардепи разом із лісниками, волонтерами та школярами висаджували сосни та інші дерева.

«Це вкрай важлива акція, тому що в своїй роботі ми акцентуємо увагу на розвитку екологічного спрямування. Звичайно, екологія залежить від наших зелених насаджень, — зазначив Олексій Кучер. — Ви знаєте, що відбувалося при попередній владі, я відверто про це буду говорити, — скільки лісів було вирубано. Тепер ми просто зобов’язані поповнити новими саджанцями наш лісовий фонд».

Загалом по Харківщині було засаджено біля 8 га. За словами Віталія Склярова, директора Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства, акція мала відбутися ще у березні, але цьому весь час заважав карантин.

Фото та відео: пресслужба ХОДА.

Раніше повідомлялося, як у харківському зоопарку слони Всесвітній день хліба відзначали.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.