• Суббота 05.12.2020
  • Харьков -5°С
  • USD 28.3
  • EUR 34.4

У Харкові за кілька хвилин до закриття на виборчу дільницю викликали поліцію (відео)

Общество    632
У Харкові за кілька хвилин до закриття на виборчу дільницю викликали поліцію (відео)

У Харкові дільниця, яка розташована у школі №5, зачинилася пізніше через те, що останній виборець викликав поліцію.

Василиса Степаненко, кореспондентка

На Харківщині завершилось голосування. Рівно о двадцятій годині всі виборчі дільниці регіону повинні були зачинити двері. Голосування на них тривало упродовж дванадцяти годин. На одній з виборчих дільниць Київського району двері зачинилися на двадцять хвилин пізніше, чому – зараз дізнаємося.

До закриття голосування на дільниці №631232, що в школі №5, залишалося кілька хвилин. Харків’янин Олександр розповів: деякі члени його родини хворіють, тож не змогли прийти на дільницю.

Олександр, виборець

Якщо людина може прийти проголосувати, вона обов’язково повинна прийти. Якщо фізичний стан не дозволяє, то не дозволяє.

В останні хвилини на дільницю прийшла жінка. Коли вона отримала бюлетені, запевнила: знайшла порушення й викликала поліцію.

Виборчиня

В партии “Батківщина” в областной совет и в районный Харьковской области одинаковые фамилии кандидатов. Я считаю, что все бюллетени должны быть изъяты на этом избирательном участке.

Зачинилася дільниця на 20 хвилин пізніше, коли остання виборчиня покинула приміщення. Правоохоронці порушення законодавства не зафіксували, тож члени комісії розпочали процедуру перерахунку бюлетенів.

Спочатку члени виборчої комісії підрахували невикористані бюлетені й потім пошкодили їх, запакували та підготували до відправки. Їхня кількість зі списком зійшлася, запевнили на дільниці.

Члени комісії почали по черзі відкривати 6 скриньок й розподіляти бюлетені по типам: за міського голову, за депутата міської, обласної та районної рад. Голова виборчої комісії Максим Копил запевнив, що явка людей була невеликою – близько 30%. З 1768 виборців проголосували лише 602.

Максим Копил, голова дільничної виборчої комісії №631232

Нарушений процесса выборов не было. Были нюансы в связи с новыми бюллетенями. Люди не совсем понимали как ими пользоваться. Но мы им объясняли и все проходило хорошо.

За результатами голосування на цій дільниці до п’ятірки лідерів увійшли: “Блок Кернеса – Успішний Харків”, “Опозиційна платформа – за життя”, “Європейська Солідарність”, “Слуга Народу” та “Блок Світличної “Разом”.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.