• Понедельник 17.05.2021
  • Харьков +27.35°С
  • USD 27.61
  • EUR 33.48

У Харкові комунальний притулок просить допомогти теплими речами для тварин (відео)

Общество    852
У Харкові комунальний притулок просить допомогти теплими речами для тварин (відео)

Харківський Центр поводження з тваринами збирає теплі речі для котів та собак, які в ньому утримуються. Таку акцію проводять щорічно.

Софія Берегова, кореспондентка

Теплі речі потрібні не тільки людям. Комунальний притулок оголосив збір речей для тварин. Як їм живеться та чому не вистачає тепла? Ходімо дізнаємося.

У готелі для чотирилапих на базі КП “Центр поводження з тваринами” причаївся Біст. Його залишили тут ще пів року тому, але й досі за хаскі ніхто не повернувся.

Єкатєріна, працівниця КП “Центр поводження з тваринами”

Хаски, ему летом было жарко, он скучал, он очень ласковый пес. Он все еще находится у нас в зоне пристройства, но уже, к счастью, забронирован. Сейчас с ним активно занимаются некоторые волонтеры.

А це Софійка, яка навідалася до притулку з батьками. Мріє про собаку не перший рік. Поки свого не має, приходить сюди.

Софія, відвідувачка КП “Центр поводження з тваринами”

Ну, я хотела себе раньше шпица, но теперь хочу любую собаку.

Біст – хаскі, тому легкий холод його не лякає. Іншим собакам – складніше. Опалення, як стверджують працівники центру, – є. Але цього тепла недостатньо у десятиградусний мороз. Теплих речей тваринам не вистачає кожної зими. Небайдужі діляться різним. Краще не приносити ковдр і подушок – вони швидко псуються.

Єкатєріна, працівниця КП “Центр поводження з тваринами”

Нам недавно принесли пакет махровых полотенец, старых. И привозил еще мужчина сегодня плотный ковролин, чтобы можно было оббить будки. Это тоже – прекрасный вариант. Можно привозить ошейники любых размеров, любой длины. Они нужны всегда. Они быстро изнашиваются.

Притулок знаходиться на проспекті Гагаріна.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Софія Берегова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.