• Вторник 19.01.2021
  • Харьков -13.16°С
  • USD 28.19
  • EUR 34.02

Валерій Сокуренко звільнений. Він повернеться в університет внутрішніх справ – джерело

Политика    2146
Валерій Сокуренко звільнений. Він повернеться в університет внутрішніх справ – джерело

Хто очолить обласне управління Національної поліції допоки невідомо.

“Так, дійсно зняли. Попередньо, Валерій Сокуренко знову стане ректором Харківського національного університету внутрішніх справ. Хто очолить обласне управління Національної поліції – інформації поки немає”, – підтвердило МГ “Об’єктив” власне джерело в правоохоронних органах.

Заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко відмовився коментувати кореспонденту МГ “Об’єктив” відставку Валерія Сокуренка. Підтверджувати або спростовувати факт також не став.

“Я не коментую цю інформацію. А навіщо її коментувати? Буде необхідність – буде офіційна інформація. Та і все. Я просто її не коментую”, – сказав Геращенко.

Відмовився від розмови і речник МВС Артем Шевченко. “Ні, бо ми по факту про це повідомляємо, а не анонсуємо” – сказав він у відповідь на питання чи може він підтвердити або спростувати звільнення Сокуренка.

Нагадаємо, речниця Міністерства внутрішніх справ Наталя Стативко коментувати можливе звільнення Валерія Сокуренка також відмовилась.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.