• Четверг 21.01.2021
  • Харьков -17°С
  • USD 28.2
  • EUR 34.15

Пропонував за два життя 30 тисяч гривень – суд у справі смертельної ДТП

Общество    1246
Пропонував за два життя 30 тисяч гривень – суд у справі смертельної ДТП

У Київському райсуді відбулося засідання у справі смертельної ДТП, у якій три місяці тому загинули надзвичайник та його донька. Підозрюваний під час перерви звернувся до родичів загиблих.

На лаві підсудних Київського районного суду – Дмитро Габишев. Він підозрюваний у ДТП на Кільцевій дорозі, в якій три місяці тому загинули надзвичайник та його п’ятнадцятирічна донька. Тоді на місці аварії дев’ятнадцятирічний керманич позашляховика свою провину заперечував і робив це доволі агресивно.

Те що саме Дмитро Габишев був за кермом правоохоронці встановили того ж дня і затримали його. На суді молодик визнав: керував Land Cruiser у стані алкогольного сп’яніння. До того ж був без прав, оскільки їх його позбавили раніше за нетверезе водіння. Тоді суд залишив Габишева під вартою на 60 діб без права внесення застави. Сьогодні ж служителі Феміди вирішували, як подовжувати міру запобіжного заходу, а підозрюваний спробував звернутися до родичів загиблих.

Дмитро Габишев, підозрюваний у смертельній ДТП

Перед родственниками, перед близкими пострадавших я приношу свои искренние соболезнования. Извините. Все, я.. извините меня, пожалуйста.

Під час засідання стало відомо, що родина Габишевих намагалася перерахувати кошти дружині загиблого надзвичайника. Йдеться про 30 тисяч гривень.

Мати Дмитра Габишева

– 30 тисяч гривень за двох загиблих людей, чому саме така сума?

– Це початкова сума. Якась частина, матеріальна шкода.

– А їх брала сторона постраждала?

– Ні, їх не отримали.

Жнка що втратила чоловіка та доньку Любов Азаренкова каже: ці гроші не взяла і ніколи не візьме.

Любов Азаренкова, жінка загиблого підполковника ДСНС

Я не собираюсь торговать памятью своих близких, своих родных. Мне ничего от них не надо. Я хочу добиться хотя бы эти 10 лет. Хотя бы! Хоть как-нибудь. Ну а дальше – не знаю. Живу на автопилоте, но я даже не могу объяснить, как я живу… каждый день жду их. Каждый божий день смотрю черный Ланос. И жду, что они приедут… 

 Сьогодні ж адвокат підозрюваного просив пом’якшення міри запобіжного заходу для свого підзахисного.

Андрій Поліканов, адвокат Габишева

Сторона захисту вважає, що цілодобовий домашній арешт з засобом електронного контролю у повній мірі буде в даному випадку забезпечувати належну поведінку мого підзахисного. Таким чином він не зможе покинути ні місце свого перебування, впливати на свідків, на потерпілих, про що йде мова у клопотанні слідчого.

Прокуратура, в свою чергу, наполягала на подовженні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також подовженні строку досудового слідства, щоб провести всі необхідні експертизи.

Ярослав Зюзь, прокурор Харківської місцевої прокуратури № 4

Автотехнічна експертиза технічного стану автомобіля ЗАЗ, транспортно – трасологічна експертиза, комплексна судова експертиза матеріалів та автотехнічна експертиза, судова автоехнічна експертиза. Після отримання вищевказаних експертиз органом досудового розслідування буде надано остаточну правову кваліфікацію діям підозрюваного з можливим повідомленням підозрюваному про зміну раніше повідомленої підозри.

В результаті суд залишив Габишева під вартою ще на два місяці і дозволив подовжити строк досудового слідства.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.