• Четверг 04.03.2021
  • Харьков +5.78°С
  • USD 27.85
  • EUR 33.56

Не було шансів вижити: що розповіли родичі загиблої у ДТП на острівці безпеки (відео)

Происшествия    1803
Не було шансів вижити: що розповіли родичі загиблої у ДТП на острівці безпеки (відео)

Подробиці смертельної ДТП на проспекті Гагаріна.

Ранок суботи. Одна з найжвавіших харківських вулиць – проспект Гагаріна. На годиннику 11 ранку, відеореєстратор фіксує жахливі кадри.

Світлана Єченіна, кореспондентка

Трагедія сталася на цьому острівці безпеки. Удар був такої сили, що перетворив на брухт дорожній знак. На жаль, у постраждалої вижити шансів не було.

Під колесами KIA опинилася 50-річна жінка, вона загинула миттєво. За годину на місце трагедії приїхали її родичі: чоловік, дві доньки, сестра-близнючка та племінник. Чоловік згадує, як востаннє бачив свою дружину.

Анатолій, чоловік загиблої

Она на работу собиралась, ничего ж не предвещало, с отличным настроением. У меня выходной, а она на работу пошла и вот такой конец, по-моему, уже все.

Загибла завжди переходила дорогу за правилами, згадує її сестра-близнючка Наталя.

Наталя, сестра загиблої

Всегда она тут переходила и мы к ним, они тут рядом живут, и в гости приходили… Только на пешеходном переходе. Вы видите, какой тут перекресток… Только на пешеходном переходе.

КІА рухалася проспектом Гагаріна в бік центру, Mazda виїжджала з вулиці Південнопроектної. За попередніми даними правоохоронців, ДТП спровокував водій КІА, бо їхав на заборонний сигнал світлофора. Їхні здогадки підтверджують і родичі загиблої.

Едуард, родич загиблої

На видео с регистратора, что КІА шла уже на “красный”, ну пыталась проскочить, скажем так. Ее ударили в бок и она боком снесла столб, тетю нашу. И виновник на КІА, как я вижу и как показывает регистратор.

З водієм КІА намагався поспілкуватися і чоловік загиблої.

Анатолій, чоловік загиблої

Та он там закрылся в машине и не вылазил отчаянно. Хотел у него хоть поинтересоваться, но там глухо закрылся. Плюс его менты обложили – спасать не дай Бог чего, как у нас обычно бывает.

Обох водіїв наразі затримано, їм повідомлено про підозру і загрожує до 8 років за ґратами.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.