9 квітня в бою загинув український військовий
Російсько-окупаційні війська 9 квітня 2020 року порушили режим припинення вогню, обстрілявши українських захисників на Луганщині.
Ворог застосував гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Об’єднані сили відкрили вогонь у відповідь та подавили активність противника.
«Командування об’єднаних сил висловлює глибокі й щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна і наголошує, що такі злочинні дії не залишаться без адекватної відповіді. Окупантів не омине заслужене покарання», — йдеться у повідомленні Генштабу.





