• Понедельник 17.05.2021
  • Харьков +26.31°С
  • USD 27.61
  • EUR 33.48

У Харкові відкрили меморіальну дошку на честь загиблих бійців на Донбасі (відео, фото)

Общество    499
У Харкові відкрили меморіальну дошку на честь загиблих бійців на Донбасі (відео, фото)

На території храму Святого Іоана богослова відкрили меморіальну дошку на честь мешканців Харківщини, які загинули на Донбасі протягом останніх 6 років.

Про це розповідає кореспондент МГ “Об’єктив” з місця подій. Одна з матерів загиблих, Наталія Міщенко поділилася, що її син Сергій загинув під час бойових дій на Донбасі у 2017. Він навіть не встиг дізнатися, що незабаром стане батьком.

“Із хлопця, який ніколи не служив у армії, він дослужився до командира відділення. Він не встиг назвати свою кохану дружиною, донька народилася в нього в березні, зараз дівчинка дуже схожа на тата”, – розповіла Наталія.

На захід прийшли небайдужі люди, впевнені, що втрата бійців – спільне горе українського народу. А відкриття пам’ятних дошок – один із проявів шани та підтримки близьких загиблих.

Дошку освітили представники духовенства та прочитали молебень у пам’ять про загиблих.

Волонтерка Марина Полякова розповіла, що необхідні для створення дошки 130 тисяч гривень збирали майже рік. Гроші надсилали всі небайдужі.

“Народный проект, почему: потому что приносили деньги и семьи погибших, и студенты, и ветераны, и волонтеры, и бизнес участвовал прилично, и айтишники. Почему тут? Потому что я говорю: это наш дом. Отец Виктор – наш пастырь, отец Геннадий наш военный капелан, который с нашими ребятами в окопах сидел. Мы здесь крестим наших детей, тут отпевают наших мальчиков и девочек” – зазначила Полякова.

На дошці викарбувано 275 імен загиблих бійців.

Нагадаємо, Харківській бригаді Нацгвардії присвоєно ім’я Петра Болбочана.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.