• Четверг 19.09.2019
  • Харьков +9°С
  • USD 24.67
  • EUR 27.27

Що там Зайцева? Дніпровські експерти змогли вирахувати швидкість Лексусу Зайцевої, – Facebook

Общество    11046
Що там Зайцева? Дніпровські експерти змогли вирахувати швидкість Лексусу Зайцевої, – Facebook

106 км за годину. Вони вивчали те саме відео, що і харків`яни. Тільки харків`янам стоп-кадри чомусь “розмиті” і встановити швидкість не вдалося, а дніпровцям – все видно і все вдалося. Про це в Facebook написала журналістка Тетяна Доцяк. 

Що там Зайцева?Дніпровські експерти змогли вирахувати швидкість Лексусу Зайцевої. 106 км за годину. Вони вивчали те…

Публикувахте от Tetyana Dotsyak в Четвъртък, 20 декември 2018 г.

“Нагадаю, шкидкість більше ста була зафіксована і в блоці керування Лексусу. Однак прокурори на неї не зважили коли писали обвинувачення Зайцевій.

А от перехрестя, на якому стартував Дронов і його межі експерти не встановлювали, бо вказали, що немає жодного причинного зв`язку між цим порушенням і наслідками.

Тобто заїхав Дронов на лінію перехрестя чи не заїхав, стояв на стоп-лінії чи ні, не має значення для причин і наслідків аварії.

А от швидкість Лексусу мала одне з ключових значень. Адже якби Зайцева рухалась із дозволеною швидкістю, то встигла б загальмувати на жовтий і зупинитися на червоний.

І аварії не було б.

Експертизу робили експерти науково-дослідного інституту судових експертиз.

Детально вивчатимуть її наступного засідання – 8 січня 2019. Деякі подробиці нині стали відомі від адвоката Дронова Сергей Перепелица

Цікаво, якби суддя таки призначив експертизу по наркотичному стану Зайцевої в іншому місті, який би був результат?”, – пише журналіст ICTV на своїй сторінці Facebook.

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.