Автомати Калашнікова, пістолети та гранати: у мешканців Харківської області знайшли арсенал (фото)
У Харківській області затримали двох чоловіків за незаконне зберігання зброї, повідомили у відділі комунікації ГУ Нацполіції в Харківській області.
“У зловмисників виявлено бойову зброю та боєприпаси. Санкціоновані обшуки проводилися співробітниками Лозівського районного відділу поліції спільно зі співробітниками СБУ в Харківській області”, – уточнили поліцейські.

Так, вдома у 42-річного чоловіка та в його авто знайшли 2 пістолети Макарова та 47 набоїв. Наступного дня, 1 вересня, слідчі прийшли з обшуком додому до 25-річного фігуранта. У нього виявився ще більший арсенал.

Читайте також: На Харківщині депутат зберігав удома зброю та боєприпаси
“У нього вилучено автомат Калашнікова, корпус гранати РГД-5, запал до неї, 180 набоїв. Вилучене направлено на експертне дослідження”, – зазначили в ГУНП.

Обох чоловіків підозрюють у незаконному поводженні зі зброєю. 42-річного суд залишив під вартою, 25-річного відпустили під домашній арешт.





