До Харкова повертаються люди: багато селяться на Північній Салтівці – мер
Мер міста Ігор Терехов в етері національного телемарафону дав поради тим, хто повертається або щойно повернувся до Харкова.
Терехов повідомив, що в місті запустили кілька нових маршрутів транспорту саме тому, що кількість людей зростає, і їм необхідно діставатися різних точок міста.
“Запустили й маршрут на багатостраждальну Північну Салтівку, тому що дуже багато людей сьогодні приїхали та проживають там”, – зазначив Терехов.
За його словами, деякі з тих, хто повернувся, селяться навіть не в себе вдома, а в гуртожитках, розселення в яких пропонує Харківська міськрада.
“Сьогодні люди повертаються, вони поселяються у себе в будинках. Тих, хто не може оселитися – внаслідок того, що втратили дах над головою (а 150 тисяч харків’ян сьогодні втратили дах), ми розміщуємо їх у гуртожитках. Люди хочуть жити у себе в місті”, – сказав мер Харкова.
При цьому він наголосив, що тим, хто повернувся, необхідно пам’ятати про заходи безпеки.
Читайте також: З 1 вересня у Харкові запрацюють сім автобусних маршрутів
“Харків – це фронтове місто, і перебування тут – це все-таки небезпека. Тому я рекомендую харків’янам якнайменше перебувати на вулиці, на відкритій місцевості, щоб зберегти життя та здоров’я”, – порадив Ігор Терехов.
Він наголосив, що абсолютно безпечних районів у Харкові немає. Але все ж таки найчастіше під обстріли потрапляють усе та ж Північна Салтівка та П’ятихатки.





