У Харкові зруйновано та пошкоджено 30 музейних установ
Також у Харкові від російських обстрілів постраждала головна міська бібліотека – імені Короленка.
Про це в етері національного телемарафону заявив мер Харкова Ігор Терехов.
“На сьогодні зруйновано 30 музеїв, бібліотека Короленка. Так, нам вдалося частково відновити, й ми відновлюємо це все. Ми передислокуємо експонати, тому що ми розуміємо, що це надбання всього народу та всього людства. Звичайно, ми евакуюємо у безпечніші місця експонати. Є руйнування, великі руйнування. Я впевнений, що після Перемоги ми все це відновимо”, – сказав Терехов під час марафону.
Також, за його даними, в місті зруйновані або отримали пошкодження різного ступеня 53 медустанови.
“Тому ми передислокували лікарів, перенаправили потік пацієнтів до тих лікарень та поліклінік, які не зруйновані”, – зазначив Терехов.
Читайте також: До Харкова повертаються люди: багато селяться на Північній Салтівці – мер
Російські окупанти, за його словами, продовжують знищувати й інфраструктуру міста: б’ють по трансформаторних підстанціях, теплотрасах та водоводах, а також – котельнях.
“Російські агресори хочуть зробити так, щоб не було тепла, не було води, не вивозили сміття – і це ми всі розуміємо. Тому протистоятимемо”, – сказав мер Харкова.





