Після “русского мира”: в Балаклії знайшли штаб РФ та місце тортур (фото)
Фото та відео з “місць життєдіяльності” загарбників у Балаклії опублікував начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов.
“Після деокупації Балаклії співробітники поліції, прийшовши до відділення, були неприємно здивовані – у будівлі було місце дислокації рашистів. Місцеві при окупації стороною обходили це місце, бо загребти могли кожного, – поділився Болвінов. – Усюди срач, все розкидано та звалено в кучу. Орки в своїй красі. У залі нарад ці створення зробили сушарку. На 1 та 2 фото – маленькі приміщення, з яких вони зробили «кімнати утримання цивільних», в яких знаходилося одночасно до 15 осіб!”
Болвінов повідомив, що на місці знайшли документи деяких “мешканців” штабу. Спочатку тут базувалися бійці ОМОНу з Тольятті, потім – представники так званих “ЛНР” та “ДНР”.
Журналіст Андрій Цаплієнко тим часом повідомив, що в Балаклії також знайшли й місце, де російські окупанти катували місцевих мешканців.

“Методички про “укронацизм” на стінах, поряд – стілець з молотком, скотч та використані рукавички. Навпроти – камери утримання. В іншому приміщенні – пластикові хомути, які, ймовірно, служили наручниками, й сліди крові”, – описав опубліковані фотографії катівні Цаплієнко.

Читайте також: Прикордонне село Уди на Харківщині знищено «російським світом» (фото)
Нагадаємо, зараз у Балаклії вже працює Національна поліція, а також проходить розмінування міста фахівцями ДСНС.





