Бійці ДСНС з усієї України працюватимуть на деокупованій Харківщині (відео)
Зведений загін ДСНС загальною чисельністю 150 осіб та 50 одиниць техніки прибув у Харківську область.
Шикування відбулося на майдані Свободи у Харкові, повідомляють у пресслужбі ДСНС.
За даними відомства, надзвичайники проводитимуть аварійно-рятувальні, відновлювальні роботи та очищення від вибухонебезпечних предметів на щойно звільнених територіях області.
До складу загону увійшли рятувальники та піротехніки Харківського, Полтавського, Рівненського гарнізонів, Києва, Міжрегіонального центру швидкого реагування та Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС.
“Дякую вам за вашу сміливість, за те, що ви приїхали зі всієї України до Харківщини, допомагати наводити тут лад. Україна єдина і ваша присутність тут – цьому свідченн”, – наголосив голова ХОВА Олег Синєгубов, звертаючись до рятувальників.





