Втікаючи з Харківщини, окупанти залишили понад 200 одиниць військової техніки
Найбільше техніки залишено в районі Балаклії на території ремонтної бази.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
Читайте також: ЗСУ форсували Оскол під Куп’янськом (відео)
“Серед особового складу окупаційного контингенту обговорюється інформація про втрати, які зазнали з РФ під час втечі. Зокрема, говорять про те, що на території Харківської області ними було залишено понад 200 одиниць військової техніки, зокрема танки “Т-72Б3М”, “Т-80БВМ”, “Т-80УЕ”, “БМП-2″, САУ та автомобілів. При цьому зазначається, що найбільша кількість техніки залишена в районі Балаклії на території ремонтної бази”, – йдеться у повідомленні.





