За добу на Харківщині поранено п’ятьох людей, з них двоє підірвалися на міні
Трьох жителів Куп’янського району Харківської області було поранено вчора, 19 вересня.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов з посиланням на дані Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Ще двоє людей отримали поранення внаслідок підриву міни у Харківському районі області.
Читайте також: В Ізюмі та Балаклії дуже багато підступних мін «Пелюсток» – ДСНС
“Мінна небезпека на звільнених від ворога територіях залишається дуже високою, незважаючи на те, що піротехніки ДСНС роблять все можливе, щоб очистити нашу землю від вибухонебезпечних речей”, – сказав Синєгубов.
Нагадаємо, минулої доби на Харківщині було знешкоджено 1110 боєприпасів .





