Дві підстанції було пошкоджено в Харкові внаслідок удару РФ – Терехов
Внаслідок ракетного обстрілу Холодногірського району Харкова ввечері 27 вересня було пошкоджено дві великі трансформаторні підстанції, а також житлові будинки.
Про це мер Ігор Терехов сказав в етері телемарафону.
“Залишається невключеною частина мікрорайонів у двох районах. Це Шевченківський та Холодногірський райони. Енергетики досі працюють, усуваючи та перемикаючи системи енергопостачання, щоб подати електроенергію до будинків харків’ян. Крім того, постраждали житлові будинки, є руйнування. Зараз там працівники ДСНС усувають аварійність, і надалі наші комунальні служби приступатимуть до відновлення розбитого житла – багатоповерхових будинків”, – сказав він.





