На Барвінківщині 10 населених пунктів без світла, газ підключають – Бало
Голова Барвінківської громади Олександр Бало повідомив про ситуацію на території Барвінківщини, яка практично весь час від початку повномасштабного вторгнення РФ була прифронтовою.
Мер Барвінкового Олександр Бало зазначив, що зараз у громаді працюють пенсійне відділення, відділ соцзахисту та два державні банки. Також видають “гуманітарку”.
“Питань на сьогоднішній день дуже багато щодо відновлення. У нас ще 10 населених пунктів залишаються без електропостачання. На сьогоднішній день працює три бригади саперів. Тому трохи терпіння, і все буде добре – ми відновимо електропостачання, газопостачання. Газопостачання вже поетапно вулицями, по домоволодіннях, працюють люди, але є технічні умови. Не можна всім одразу відкрити. Тому я ще раз прошу всіх трохи терпіння. Все відновимо, все зробимо”, – запевнив мешканців міста та найближчих населених пунктів мер Барвінкового.
Він також повідомив мешканцям, що керівництво громади готове надати їм плівку та брезент для закриття вікон і дахів у будинках. Місцевий лісгосп роздає дрова, а комунальне підприємство займається їхньою доставкою.
Читайте також: Слатине, Черкаська Лозова та Барвінкове — із газом, в Ізюмі роботи ще багато
“Обов’язково, хто повертається з евакуації, хто цього ще не зробив. Обов’язково зателефонуйте 102 і зареєструйте пошкодження ваших домоволодінь, – нагадав Бало. – Ці протоколи вам знадобляться до актів обстеження. Комісії формуються, про час роботи будуть додатково всі поінформовані”.





