У метро Харкова заощаджуватимуть: пасажирів попередили про незручності
У метро, заради зменшення навантаження на енергосистему країни, вирішили збільшити інтервали руху поїздів.
“Для зменшення навантаження на енергетичну систему України тимчасово змінено інтервали руху поїздів лініями метрополітену”, – попередила вранці 20 жовтня пресслужба КП “Харківський метрополітен”.
На час обмежень споживання електрики діятимуть такі інтервали руху:
Холодногірсько-заводська лінія – 11 хвилин;
Салтівська лінія – 13 хвилин;
Олексіївська лінія – 13 хвилин.
Читайте також: Харків’яни просять не користуватися електрикою, інакше можливі відключення
Тим часом у “Харківобленерго” повідомили, що поки що не планують вводити аварійні графіки відключень світла для побутових споживачів. Обмеження торкнуться юросіб. Проте всіх мешканців регіону наполегливо просять з 7:00 до 22:00 обмежити використання електроприладів.





