У Харкові стали менше хворіти на грип та ГРВІ
З 17 по 23 квітня захворюваність на грип та ГРВІ знизилася на 15% у порівнянні із попереднім тижнем.
«Показник захворюваності становить 105,1 на 100 тис. населення, що нижче показника епідемічного порогу на 75% та відповідає низькому рівню інтенсивності епідемічного процесу», – зазначили у мерії Харкова із посиланням на обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Загалом із 17 по 23 квітня захворіли 1487 людей, з них 34% – діти. Шпиталізовані за тиждень 168 мешканців, з них 23% – діти до 17 років.





