У Харкові гримлять вибухи: інформація Терехова та Синєгубова
У Харкові з п’ятої ранку – вибухи. Місто під атакою із РФ.
“У місті лунають вибухи. Харків під ударом російських ракет. Будьте обережні“, – написав мер Харкова Ігор Терехов.
“Ворог завдав щонайменше п’ять ударів. До відбою повітряної тривоги будьте в укриттях!”, – попередив начальник ХОВА Олег Синєгубов.
Станом на 05:11 вибухи продовжуються. Харків’яни нарахували вже щонайменше шість. Зазначимо, що Україна під атакою з ночі – спочатку був наліт “шахедів”. А о 4 ранку Повітряні сили ЗСУ попередили про виліт стратегічних бомбардувальників.





