Росіяни вдарили по гольф-клубу в Харкові (відео)
28 травня армія РФ керованими авіабомбами обстріляла територію гольф-клубу в Харкові. Це підтвердив 29 травня вранці начальник ХОВА Олег Синєгубов.
“16:57 м. Харків. Обстріл КАБ по території гольф-клубу. Уламками від двох боєприпасів вибило вікна в ресторані на території та в клубному домі. Після влучань зайнялася трава, вигоріло декілька тисяч кв. метрів газону. На території в момент ударів перебували п’ятеро працівників. Без постраждалих”, – повідомив Синєгубов.
Власник гольф-клубу, харківський бізнесмен Юрій Сапронов опублікував фото та відео ушкоджень на території.
Відео: Юрій Сапронов
Увага! У відео є ненормативна лексика.





