Наліт “шахедів”. У Харкові постраждали 40 будівель, вилетіло 1100 вікон (фото)
У Харкові після атаки “шахедів” увечері 26 березня одразу розпочалися відновлювальні роботи. У мерії повідомили про масштаби руйнувань.
Доповнено о 10:49. У Київському та Слобідському районах Харкова пошкоджено не менше 40 будівель, оновила статистику пресслужба Харківської міськради. Вилетіло понад 1100 вікон.
“Станом на 9:00 фахівці КП “Харківське ремонтно-будівельне підприємство” та КП “Харківспецбуд” закрили 25% вибитих вікон у квартирах і 5% – у місцях загального користування”, – зазначили в мерії.
Порядок також наводять у дворах – прибирають скло та габаритне сміття.

07:41. “Унаслідок масованої атаки дронів увечері 26 березня було пошкоджено щонайменше 29 будівель у Київському і Слобідському районах. Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства, зокрема, вибито майже 1 тис. вікон у квартирах та ще 134 – у місцях загального користування. Попереднє обстеження триває”, – повідомила пресслужба Харківської міської ради.
Комунальники прибули на місця “прильотів” одразу ж – ще вночі. І почали ліквідувати наслідки. Зокрема, спеціалісти КП “Харківське ремонтно-будівельне підприємство” вже закрили частину вибитих вікон.
Читайте також: “Жахлива ніч у Харкові”. Терехов розповів, куди влучили росіяни (відео)
Нагадаємо, за даними Харківської обласної прокуратури, по Харкову ввечері 26 березня вдарили близько 15 “шахедів”. Вибухи лунали один за одним з 20:40 до 21:20. Основна частина влучань – у Київському районі. Також “приліт” був у Слобідському. Начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомив про 11 постраждалих – це як поранені, так і люди, які зазнали гострої реакції на стрес, серед них – 14-річна дівчинка.





