Коли розмінують 17-те кладовище Харкова й пустять людей: відповідь КП “Ритуал”
Один із найбільших цвинтарів Харкова – 17-й – закритий для відвідувань з початку повномасштабного вторгнення. Його територію обстежували візуально.
“Було візуальне обстеження 17-го кладовища, але цього недостатньо, тому що після обстеження все одно знаходили вибухові предмети. Ми відкриємо після детального обстеження, надання документів щодо можливості відвідування кладовища“, – сказав у коментарі МГ “Об’єктив” головний інженер КП “Ритуал” Михайло Маслій.
Він відзначив, що візуально також обстежили територію 13-го цвинтаря та інших, на яких були “прильоти”. Детального розмінування поки що не проводили.
“Візуальне обстеження не дає права для відвідування кладовищ, які закриті. Ви знаєте, складне сьогодні становище в місті, тому візуально було проведено. Ми співпрацюємо з ДСНС, чекаємо більш детального обстеження. Ми чекаємо, сподіваємося, що найближчим часом все буде зроблено”, — пояснив Маслій.
Читайте також: Досі знаходять міни: на які кладовища Харкова не пустять на Красну гірку
Головний інженер КП “Ритуал” зазначив, що загроза дистанційного мінування того ж 17-го цвинтаря залишається.
“Після кожного обстрілу є загроза дистанційного мінування, “прильотів” вибухових предметів. Тому ми не можемо 17-те та ті кладовища, що я сказав, відкрити для відвідування”, — констатував фахівець.





