З харківського забудовника хочуть стягнути 8 млн грн через суд: що сталося
Протягом 2020-2024 років приватне підприємство збудувало та ввело в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок у Шевченківському районі Харкова. Але пайову участь у розвиток інфраструктури міста замовник не сплатив, інформують в обласній прокуратурі.
Як встановило слідство, підприємство не зверталося із заявою про визначення розміру внеску до введення об’єкта в експлуатацію та не уклало відповідний договір. Внаслідок цього було порушено право міськради на отримання коштів для розвитку інфраструктури.
Загальна сума боргу з урахуванням інфляційних витрат і 3% річних складає понад 8 мільйонів гривень.
Прокуратура подала позов до суду в інтересах держави щодо стягнення із замовника будівництва безпідставно збережених коштів. 9 лютого провадження у справі відкрили.
Як повідомляла МГ “Об’єктив”, прокуратура повернула Харкову самобуди у Холодногірському районі. Ще у 2007 році міськрада надала одному з підприємств більше ніж один гектар в оренду до 2030 року. Земля мала цільове призначення “для розміщення об’єктів промисловості”. Проте у 2016-му без будь-яких документів підприємство звело на території вісім нежитлових приміщень площею 674 квадратних метрів.





