Комунальний котобудинок перенесли до іншого двору
У Харкові безпритульні пухнасті стали власниками котобудинку. В одному з дворів Індустріального району встановили двоповерхову резиденцію на 10 місць. Там вже оселилися чотирилапі з кількох дворів цього району. Підгодовують їх небайдужі пенсіонери.
Деталі дивіться у матеріалі Вікторії Бондаренко.





