Мешканці Новобаварського району відмовляються встановлювати в будинку газові «кишені»
Мешканці Новобаварського району бояться, що їм доведеться зустрічати новорічні свята без газу та гарячої води. Люди розповіли, що майстри «Харківміськгазу» змушують встановити у квартирах так звані газові «кишені». А це, на думку мешканців, може зруйнувати їхні оселі. Детальніше — Ніколь Костенко.





