У Харкові з початку місяця померла третя породілля із COVID
Третя породілля із коронавірусом померла у Харкові від початку квітня. Як розповіли в облдержадміністрації, жінка народила дитину в пологовому будинку №2 – там лікуються всі вагітні із COVID, а сьогодні у тяжкому стані її перевели до Харківської обласної лікарні. Там, попри зусилля лікарів, бідолашна померла. Нагадаємо, що 5 п’ятого квітня у 2-му пологовому будинку Харкова померли дві породіллі із COVID – 31-річна і 25-річна жінки. У приймальні заступниці мера Харкова пообіцяли прокоментувати подію на сесії міськради в середу.





