На Харківщині боржникам відключатимуть газ
На Харківщині почнуть відключати газові послуги споживачам, які заборгували за житлово-комунальні послуги. По це заявили в АТ «Харківгаз». Припинення газопостачання не розповсюджуватиметься у разі переходу регіону у «червону» зону карантину. Більш детально — далі у сюжеті МГ «Об’єктив».





