У «чорнобильскому» диспансері готують 170 ліжок для хворих на COVID
В Харківській області підготували 3295 пять ліжок першої та другої хвилі для пацієнтів із ковід. Наразі 1944 з них вже заповнені. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Михайло Черняк. Посадовець додав, що Харківський диспансер радіаційного захисту почне приймати хворих на коронавірус з 1 жовтня. Зараз фахівці тут обладнують 170 ліжок, із них 140 — з потоковим киснем.





