Із підрядником, який будує онкоцентр у Харкові, планують розірвати договір
Із підрядником, який будує новий онкоцентр у Харкові, планують розірвати договір. Про це повідомив очільник облдержадміністрації Олександр Скакун, і пояснив: робітники дуже сильно відстають від графіка. Варто зазначити, що це вже друга компанія, яка береться за онкоцентр. Починав роботи у 2019 Житлобуд-1. Але минулого грудня угоду з ним розірвали через необхідність відкоригувати проєктно-кошторисну документацію. Повторний тендер виграла маловідома львівська фірма «Ромб+». Питання про розірвання з нею договору, за словами Скакуна, вирішуватимуть наприкінці листопада.





