Опіку над двійнятами, чиї батьки загинули в ДТП на харківській кільцевій, оформлюють на їхню тітку
Опіку над двійнятами, чиї батьки загинули у ДТП на харківській кільцевій, оформлюють на їхню 32-річну тітку. Про це повідомила бабуся малюків. Наразі трирічна дівчинка перебуває у 17-й лікарні. Її стан лікарі оцінюють як стабільний. А от хлопчик і досі у лікарні невідкладної допомоги.





