На Харківщині ЗСУ “затрофеїли” ПТКМ-1Р (фото)
На Харківщині наші воїни захопили сучасні російські засоби інженерного озброєння – ПТКМ-1Р.
Про це повідомляє офіційний канал Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
ПТКМ-1Р – це російські протитанкові міни, які використовують окупанти проти бронетехніки підрозділів Сил оборони України. Вперше перше представлено за межами Росії у листопаді-грудні 2021 року.
Читайте також: Повний колапс і катастрофа – Арестович про становище окупантів на Харківщині
Нагадаємо, окупанти оголосили евакуацію з Куп’янська, Ізюму та Великого Бурлука. Понад 1000 кв. км української території звільнено від окупантів. На Харківщині ЗСУ вклинилися в оборону противника на глибину до 50 км.








