Окупанти оголосили евакуацію з Куп’янська, Ізюма та Великого Бурлука
Російські окупанти у світлі контрнаступу Сил оборони, що розвивається, намагаються вивезти жителів захоплених міст, називаючи це евакуацією.
Про це повідомляє “Еспресо” із посиланням на росЗМІ. Інформацію про “евакуацію” з Ізюма, Куп’янська та Великого Бурлука зокрема поширили державні пропагандистські ресурси РФ – ТАРС та РІА Новини.

Останні цитують якогось “главу Куп’янського району Харківської області” Максима Губіна, який заявив, що окупаційна адміністрація намагається “сконцентрувати всі зусилля для евакуації місцевого населення хоча б на 3-4 дні, доки ситуація не буде стабілізована”.
Гауляйтер стверджує, що для депортації мирного населення окупанти організували транспорт, зокрема, автобуси. Людей намагаються вивозити до так званої “ЛНР” і до Бєлгородської області РФ.
Читайте також: Окупанти оголосили евакуацію з Куп’янська
Нагадаємо, про “евакуацію” з Куп’янська раніше повідомляв гауляйтер Харківської області Ганчев.





