Зниклого митрополита Ізюмського Єлисея знайшли у Білгородській області
Архієрей так званої “української Церкви” московського патріархату втік з Ізюму до Росії, як тільки ЗСУ розпочала контрнаступ та деокупацію Харківщини.
Про це повідомляє видання «Духовний фронт» .
Читайте також: Ексгумація тіл загиблих в Ізюмі може тривати ще два тижні
“14 вересня він відвідав одинадцяту православну виставку. Початок роботи виставки благословив голова Білгородської митрополії РПЦ, митрополит Білгородський та Старооскольський Іван”, – сказано у повідомленні.
Нагадаємо, в Ізюм почали повертатися жителі , незважаючи на відсутність світла та газу.





