Ексгумація тіл загиблих в Ізюмі може тривати ще два тижні
Про це повідомив Ізюмський міський голова Валерій Марченко.
“Працівники всіх служб проводять ексгумацію, викопують похованих. Якщо є можливість, їх ідентифікують, усіх відправляють до Харкова для подальших робіт. Ця робота триватиме ще майже два тижні, бо поховань дуже багато. Поки що нових не знайшли, але кажуть, що такі є, їх шукають”, – розповів він в ефірі національного телемарафону 18 серпня.
Читайте також: Світло в Ізюмі з’явиться максимум за два тижні – мер міста
Також мер розповів, що до міста почали повертатися мешканці, незважаючи на відсутність світла та газу.
Нагадаємо, за два дні роботи на місці масового поховання в Ізюмі правоохоронці ексгумували 59 тіл загиблих.





