У харківському Центральному парку приводять до ладу озеро (фото)
На території харківського Центрального парку вперше після початку повномасштабного вторгнення РФ приводять до ладу водойму.
З озера злили стару воду і за допомогою спеціального обладнання очищають дно та стіни від бруду та сміття, розповідають у пресслужбі парку.
Паралельно інша бригада відновлює дерев’яні береги, які за час війни згнили. Електрики монтують декоративне освітлення острова, а сантехніки перевіряють стан фонтану.
“За попередніми планами, роботи з відновлення триватимуть до кінця травня. І вже у червні в озеро висадять водяні лілеї та лотоси”, – додають у парку.


Фото: Центральний парк





