У місті на Харківщині відсьогодні запрацювала сирена повітряної тривоги
З 7 квітня у місті Первомайський Харківської області працює сирена повітряної тривоги.
Про це повідомив мер міста Микола Бакшеєв.
“У місті відсьогодні починає працювати сирена повітряної тривоги. Вона включається в усьому регіоні одночасно і не завжди має відношення саме до нашої громади. Але будьте уважні, дотримуйтесь правил безпеки та бережіть себе“, – закликав Бакшеєв.
Відео: Микола Бакшеєв





